O firmie

Firma Trazmet Lager Technik Sp z o.o. z siedzibą w Dojutrowie k/Kalisza specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju pojemników

 

Firma Trazmet Lager Technik Sp z o.o. z siedzibą w Dojutrowie specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju pojemników metalowych, pojemników skrzyniowych, koszy siatkowych składanych - stałych, koszy transportowo magazynowych oraz palet dłużycowych i nadstawek paletowych. Wykonujemy również zamówienia indywidualne dostosowane do potrzeb klienta.

 

 

 

 

Naszą Firmę charakteryzuje wysoka jakość wyrobów oraz terminowość dostaw.

W naszym zakładzie pracuje wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, która w sposób ciągły podnosi swoje umiejętności poprzez kursy i szkolenia. Jesteśmy wiec w stanie spełnić wysokie wymagania naszych klientów.

 

Park maszynowy w naszej firmie jest dostosowany do produkcji skomplikowanych i precyzyjnych zamówień

 

Do naszych produktów stosujemy powłoki malowane elektrostatycznie lub proszkowo we wszystkich kolorach RAL lub zabezpieczamy je metodą cynkowania ogniowego wg normy PN-EN ISO 1461 i galwanicznego o różnych pasywacjach wg normy PN-71/H-97005. Nasze wyroby trafiają w większości do kontrahentów w Europie zachodniej. W ostatnim czasie i coraz częściej naszą uwagę skupiamy na rynku krajowym. Surowce do produkcji naszych wyrobów są dostarczane przez największe polskie huty.

 

Zapraszamy do współpracy z firmą Trazmet Lager Technik sp z o.o.  pewnym partnerem w realizacji zamówień wyrobów o najwyższej jakości

02
100
Ilość osób zatrudniowych w fimie
350
Tyle sumując ton miesiecznie ważą produkty które wysyłamy do klienta
300
Tysięcy kilometrów robią nasze ciężarówki w miesiącu.
12
Tak długo jesteśmy dla was na rynku
04
Certyfikaty

Potwierdzona jakość

Utrzymujemy od 2016 roku stałą certyfikację wg norm:

PN-EN ISO 9001:2015-10 Systemy zarządzania jakością PN-EN ISO 3834-2:2021-09 Wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych -- Część 2: Pełne wymagania jakości PN-EN 1090-2:2018-09 Wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych -- Część 2: Wymagania techniczne dotyczące konstrukcji stalowych Jeśli chodzi o certyfikację naszych wyrobów tj. Paleta słupkowa 301 i Paleta Słupkowa 302 – od 2014 roku.

06
Oferty pracy
Szukasz pracy?
Jesteś zainteresowany pracą w prężnie rozwijającej się firmie na rynku. Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!
Przeglądaj…
Captcha image
Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z nami
Captcha image
Zapraszamy do kontaktu
Dane teleadresowe

TRAZMET - Lager Technik Sp. z o.o.

Dojutrów 1B
62-812 Jastrzębniki, gmina Blizanów

NIP 618-214-11-16
REGON 302015775

 

 

e-mail: info@trazmet.pl